drillcraft - drillcraft

Idź do spisu treści

Menu główne

drillcraft

Drillcraft Werkzeuge to niemiecka fabryka dostarczająca profesjonalne produkty dla klientów niemieckiego rynku od 2012 roku.
W swoim asortymencie oferują wiele produktów dla wymagających użytkowników – stała kontrola jakości pozwala dostarczać na rynek tylko najwyższej jakości produkty posiadające wszelkie certyfikaty wymagane na terenie UE.

Od 2016 roku profesjonalne produkty drillcraft® dostępne są również na polskim rynku.

Tak jak nasi niemieccy partnerzy największy nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę naszych klientów oraz szybkie dostarczenie niezbędnych produktów. Udzielamy pełnego wsparcia techniczno - doradczego w zakresie produktów oferowanych pod marką drillcraft®.. Dzięki zorganizowanemu procesowi produkcji, Państwa zamówienie – od momentu złożenia zamówienia aż do dostarczenia - jest realizowane w jak najkrótszym czasie. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z naszą hurtownią w Willich możemy zagwarantować bezbłędną i niezawodną współpracę między naszym magazynem a biurem.
Nasze produkty są ciągle sprawdzane przez nasz system jakości aby móc zapewnić klientom najwyższą jakość na stałym poziomie. Oprócz tego za najważniejsze priorytety obieramy sobie ciągły proces ulepszania produktu i realizację zamówień na życzenie klienta.  
Nasz wachlarz produktów ciągle się rozszerza i mamy nadzieje że wśród asortymentu drillcraft® znajdą Państwo produkt dla siebie.

Mamy nadzieje że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania i w pełni zaspokoją potrzeby Państwa firm i warsztatów. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego