produkty - drillcraft

Idź do spisu treści

Menu główne

produkty

Akcesoria do narzędzi wielofunkcyjnych (np. Fein, Bosch, makita itp.) – idealny zestaw narzędzi do skrobania, cięcia, szlifowania i wycinania przeznaczony do wszelkich prac wykończeniowych przy pracach glazurniczych, hydraulicznych i stolarskich.
Idealne dla monterów, warsztatów naprawczych oraz majsterkowiczów.  
Profesjonalna jakość oraz dokładnie dobrany zakres produktów pozwalają nam stworzyć gamę produktów takich jak brzeszczoty segmentowe i proste(CRV, Bi-metal), skrobaki giętkie i sztywne,  tarcze półokrągłe (także z nasypem diamentowym), stopy szlifierskie, szpachelki oraz narzędzia do usuwania zaprawy.
Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają  również ostatnie wyniki testów fachowego niemieckiego czasopisma ''Heimwerker Praxis'', w którym Multitool zdobył ocenę 1,3; został oceniony jako ''wysokiej klasy''.


Hartowana piła ze stali szybkotnącej z 8% dodatkiem kobaltu marki drillcraft® przeznaczona do wykonywania precyzyjnych otworów w metalu (przy zastosowaniu chłodziwa), drewnie i tworzywach.
Otwornica dostępna w szerokiej gamie rozmiarów , wyposażona w system VARIO teeth o zmiennej podziałce uzębienia gwarantującej szybsze i bardziej precyzyjne wiercenie w wybranym materiale.
Dostępne w rozmiarach od 19 do 152 mm , produkt o wysokiej wytrzymałości cieplnej (rozpraszanie ciepła) i wydłużonej żywotności.
Idealne do metali nieżelaznych, drewna, aluminium, plastiku, płyt gipsowo-kartonowych oraz stali nierdzewnej i karoseryjnej a także tworzyw sztucznych.


Frezy puszkowe do drewna umożliwiają wiercenie otworów w drewnie i materiałach drewnopochodnych w zakresie 10-125 mm. W przeciwieństwie do otwornic, skrawają cała objętość wykrawanego otworu. Nadają się doskonale do wiercenia bez odprysków i drzazg w każdym typie drewna, nawet najtwardszego. Wykonane z najwyższej jakości stali (C60) nadają się idealnie do profesjonalnego przemysłowego użytkowania np. przy mocowaniu blatów i nóg do stołów.
Od rozmiaru 25 posiadają wzmocnione żeby ułatwiające pracę nawet w najtwardszym materiale.
Przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników oraz przemysłu.
Produkt o wzmocnionej wytrzymałości, idealnym rozpraszaniu ciepła oraz wydłużonej żywotności
Frezy do drewna marki drillcraft® do frezarek górnowrzecionowych.
Przeznaczone do stosowania w drewnie, materiałach drewnopodobnych – panelach, listwach oraz elementach meblowych.
Idealne do stosowania w warsztatach i na budowach.
Wszystkie w trwałej wersji z węglików spiekanych (HM) oraz z chwytem 8 mm. 15 różnorodnych frezów pozwala stworzyć niezbędny przy pracy program produktów – do frezowania, rowków, wyokragleń oraz wpustów, wręgów i wczepów.

Otwornice widiowe z ostrzami z węglika spiekanego, odporne na udar, przeznaczone do najcięższych zastosowań w połączeniu młotami udarowo obrotowymi ze uchwytem SDS Plus oraz chwytem cylindrycznym .
Przeznaczone do wiercenia w betonie, cegłach, murach.
Idealne pod otwory instalacyjne (puszki, gniazda, rury, wentylacje itp.). Dostępne w rozmiarach 40,65,68,80 z chwytem SDS plus oraz chwytem prostym cylindrycznym.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego